Zbraslavský král 2020

Mistrovství Prague City Golf Club ve hře na jamky - Zbraslavský král, se hraje jako klasická "jamková hra - matchplay" podle pravidel golfu, bez vyrovnání hendikepu. Jednotlivé zápasy vyřazovací soutěže se hrají na 18 jamek. Kategorie je smíšená - tudíž muži a ženy hrají společně, z níže uvedených odpališť.

Odpaliště: Prague City Golf 
 
muži (BLACK - +9 - 5, WHITE - 5,1 - 10, YELLOW - 10,1 - 25, BLUE - 25,1 - 36, RED - 36,1 - 54) 
ženy (YELLOW - +9 – 3,5, BLUE - 3,6 - 10, RED - 10,1 - 36, ORANGE - 36,1 - 54.

Zbraslavští králové 2016 - 2019:

2016 - Jakub Mejzlík
2017 - Jakub Mejzlík
2018 - Jan Košťál
2019 - Lukáš Sitnianský

 

1. kolo
5.6.2020 - 18.6.2020
hcp
+5
MELICHOVÁ
Jana

edit
hcp
4.7
ŠAFAŘÍK
Štěpán

edit
hcp
5.9
POSPÍŠIL
Jan

edit
hcp
+0.8
FORMÁNEK
Timotej

edit
hcp
5.5
SLAVÍČEK
Martin

edit
hcp
2.2
KARAS
Josef

edit
hcp
10.9
HEIDLER
Milan

edit
hcp
+0.6
SITNIANSKÝ
Lukáš

edit
hcp
+2.5
CHLOSTOVÁ
Tereza

edit
hcp
22.3
ŽALOUDEK
Otto

edit
hcp
7.4
KAŠPAR
Petr

edit
hcp
2.0
PROCHÁZKA
Michal

edit
hcp
+0.6
KOTRBA
Milan

edit
hcp
8.7
PECHAR
Zdeněk

edit
hcp
19.9
KREJČÍ
Michal

edit
hcp
+4.9
MACKOVÁ
Patricie

edit
hcp
+4.9
FRÝDLOVÁ
Kristýna

edit
hcp
14.4
JOHNSTON
Graham

edit
hcp
8.0
VONDŘEJC
Martin

edit
hcp
0.4
KOŠŤÁL
Jan

edit
hcp
5.3
BECH
Gregory

edit
hcp
6.9
LEE
August

edit
hcp
20.4
ZÁHOŘÍK
Jan

edit
hcp
+1.2
KRÁSOVÁ
Karolína

edit
hcp
+0.7
KŘENOVSKÁ
Elisabeth

edit
hcp
18.9
JANOUŠEK
Pavel

edit
hcp
5.8
MEJZLÍK
Jakub

edit
hcp
5.5
FOLDIN
František

edit
hcp
+0.3
JUCOVIČ
Tomáš

edit
hcp
10.6
KLEPAL
Vladimír

edit
hcp
23.4
KOTTEK
Stanislav

edit
hcp
+5.9
KOUSKOVÁ
Sára

edit
2. kolo
19.6.2020 - 5.7.2020
3. kolo
6.7.2020 - 19.7.2020
4. kolo
20.7.2020 - 31.7.2020
5. kolo
1.8.2020 - 16.8.2020

VÍTĚZ

Podmínky účasti: 

Jamkové mistrovství klubu je určeno pro všechny amatérské hráče a hráčky PCGC s platným členstvím jakéhokoliv typu, vč. BASIC/PLAY. 

Doplňující informace:

V případě nerozhodného výsledku i po 18. jamce pokračuje hra až do prvního rozhodnutí znovu od jamky č. 1 (po vzájemné dohodě hráčů, s respektem k obsazenosti hřiště a světelným podmínkám, lze jako play-off jamku využít i jinou než jamku číslo 1 - vč. jamky č.19).  Použití zaměřovacích přístrojů a caddies je povoleno. Použití buggies je zakázáno (v případě zdravotních problémů jednoho z hráčů, je možné použití buggy - pouze po domluvě obou hráčů, případně se zdrav.potvrzením).

Jak vyzvat soupeře:

Vyzyvatelem dvojice je vždy hráč s vyšším handicapem (v den uzavření přihlášek).  Při rovnosti handicapu vždy ten hráč, který je v pavouku uveden níže. Vyzyvatel je povinen zajistit rezervaci startovních časů. Termín a hodinu zápasu je vyzyvatel povinen nahlásit předem soutěžnímu výboru na e-mail recepce@praguecitygolf.cz nebo osobně v recepci klubu. V případě, že se hráči nejsou schopni na termínu zápasu dohodnout, může se vyzyvatel nejpozději 7 dní před termínem ukončení daného kola obrátit na soutěžní výbor, který stanoví termín zápasu. Soutěžní výbor stanoví datum a čas zápasu tak, aby všechny zápasy v jednotlivých kolech byly odehrány ve vypsaných termínech. Soutěžní výbor může také stanovit náhradní termín zápasu v případě, že by se tento nekonal ze závažných důvodů.

Kontakt na soupeře získáte na recepci klubu.

Neodehrání zápasu:

Pokud hráč k dohodnutému utkání nenastoupí z jiných než závažných důvodů, tak kontumačně prohrál a jeho soupeř automaticky postupuje do dalšího kola. Pokud vyzyvatel vyzývaného nevyzve, postupuje automaticky vyzývaný. Pokud k nahlášenému resp. stanovenému zápasu nenastoupí ani jeden z hráčů, jsou automaticky oba vyřazeni ze soutěže.

Evidence výsledků:

Před zápasem obdrží hráči na recepci orazítkovanou skorekartu. Okamžitě po dohrání zápasu nahlásí hráči výsledek zápasu na recepci klubu - odevzdají skorekartu s jasně zaznamenanými výsledky. Z odevzdané skorekarty musí jasně vyplývat výsledek na každé odehrané jamce, konečný výsledek zápasu a skorekarta musí být podepsaná oběma hráči.

Řešení sporů:

Jednotlivé zápasy se odehrávají bez fyzické přítomnosti rozhodčího. Pokud nelze posoudit spornou situaci hlavním rozhodčím resp. soutěžním výborem následně, může soutěžní výbor nařídit odehrání nového zápasu v jím stanoveném termínu. Spory mimo rámec pravidel golfu (organizační a jiné) řeší hráči zásadně principem vzájemné dohody a „fair play“. Pokud i tak nedojde k dohodě, má rozhodující a konečné slovo ředitel soutěže, po vyslechnutí obou stran.

Poplatky:

Řádní, ligoví a čestní členové s uhrazeným ročním poplatkem zaplatí startovné před zahájením prvního zápasu na recepci 500,- Kč. Hráči s členstvím BASIC/PLAY mají hrací poplatek vč. startovného ve výši 1.000,- Kč. Poplatek již obsahuje cenu green fee. V následujících kolech už neplatí žádné startovné ani green fee. Veškeré poplatky poputují na podporu Prague City Golf Academy. Pokud budou hráči chtít přispět na naši dětskou golfovou akademii vyšší částkou, budeme samozřejmě rádi - dobročinnosti se meze nekladou. Předem děkujeme!

Postup a opravný pavouk:

Vítězové jednotlivých kol postupují do dalšího kola a řídí se stejnými pravidly pro vyzvání soupeře, jak v úvodním kole. Všichni hráči, kteří vypadnou v prvním kole, postoupí automaticky do opravného pavouka - každý hráč tak má jistotu minimálně dvou zápasů. Vítěz opravného pavouka bude vyhlášen spolu se Zbraslavským králem.

Závěrečné vyhlášení a předání cen:

Vyhlášen bude vítěz, který získá upomínkové trofeje, hodnotnou cenu a stane se Zbraslavským králem - Mistrem klubu v jamkové hře za rok 2020. Slavnostní vyhlášení výsledků jamkového mistrovství proběhne v rámci vyhlášení tradičního finálového turnaje PCGC.

Soutěžní výbor si vyhrazuje právo technických změn či doplnění ve vypsání turnaje.

Ředitel soutěže: Jakub Mejzlík
Hlavní rozhodčí: Otto Žaloudek
Soutěžní výbor: Jakub Mejzlík, Michal Vlček, Kateřina Talůžková