Zbraslavský Profi King

Klubová jamkovka určená pro profesionály - jak Playing, tak Teaching. Vítěz bude mít právo honosit se titulem Zbraslavský Profi King, a zároveň vyzvat na ultimátní souboj Zbraslavského krále!

Hraje se z černých odpališť. 

V případě nerozhodného výsledku i po 18. jamce pokračuje hra až do prvního rozhodnutí znovu od jamky č. 1 (po vzájemné dohodě hráčů, s respektem k obsazenosti hřiště a světelným podmínkám, lze jako play-off jamku využít i jinou než jamku číslo 1 - vč. jamky č.19).  Použití zaměřovacích přístrojů a caddies je povoleno. Použití buggies je zakázáno (v případě zdravotních problémů jednoho z hráčů, je možné použití buggy - pouze po domluvě obou hráčů, případně se zdrav.potvrzením).

Vyzyvatelem dvojice je vždy hráč uvedený na druhém (spodním) místě. Vyzyvatel je povinen zajistit rezervaci startovních časů. Termín a hodinu zápasu je vyzyvatel povinen nahlásit předem soutěžnímu výboru na e-mail recepce@praguecitygolf.cz nebo osobně v recepci klubu. V případě, že se hráči nejsou schopni na termínu zápasu dohodnout, může se vyzyvatel nejpozději 7 dní před termínem ukončení daného kola obrátit na soutěžní výbor, který stanoví termín zápasu. Soutěžní výbor stanoví datum a čas zápasu tak, aby všechny zápasy v jednotlivých kolech byly odehrány ve vypsaných termínech. Soutěžní výbor může také stanovit náhradní termín zápasu v případě, že by se tento nekonal ze závažných důvodů.

Startovné je dobrovolné, veškerý výtěžek z něj jde na Prague City Golf Academy.

 

1. kolo
23.6.2020 - 6.7.2020
hcp
PRO
NĚMEČEK
Jiří

edit
hcp
SYŘIŠTĚ
Sláva

edit
hcp
PRO
ŠTROUGAL
Petr

edit
hcp
PRO
ZACH
Šimon

edit
hcp
PRO
ŠIMEK
Vít

edit
hcp
PRO
LIZÁNEK
Lukáš

edit
hcp
PRO
NOVÁK
Petr

edit
hcp
PRO
ŠEBRLE
Roman

edit
2. kolo
7.7.2020 - 19.7.2020
3. kolo
20.7.2020 - 30.7.2020

VÍTĚZ